slovackykruzek.cz > Akce > Články o proběhlých akcich > AKTUALITY ROKU 2015 > Na www.slovackodnes.cz - novinky z krúžku

Na www.slovackodnes.cz - novinky z krúžku

Podívejte se na Slovácký krúžek: s jednou milou jubilantkou i s jednou Svatou Dorotou. A s pozvánkou na košt vína 19. dubna a Jízdu králů v Praze 15. a 16. května . Než sem dám více slov, rád bych vám přiblížil na několika videoukázkách zatím poslední, dubnové, setkání členů a příznivců Slováckého krúžku v Praze, kteří se scházející každou druhou středu v měsíci v divadle Gong.

Pravidelným čtenářům svých stránek určitě nemusím tuto informaci ani psát, protože v posledních měsících dávám na stránky videoukázky z těchto setkání. Tady jsou tedy ukázky z dubnového setkání, o kterém ještě napíši... 

Jako první ukázku dávám pozvánku na 19. výstavu moravských a českýn vín s koštem vína, která je připravená na neděli 19. dubna. Kdo jste v Praze, určitě přijďte, je to výjimečný košt, protože neznám v Praze žádnou skupinu lidí, která by se "jen tak", bez nějakého firemního zázemí, snažila uspořádat v Praze košt vína. Něco, co je u nás na Slovácku naprosto běžné, není nijak jednoduché v Praze uspořádat. Vína budou samozřejmě hlavně z Moravy, takže kluci, kteří košt připravují, už vyrazili na Moravu, víno do úterý přivezou, proběhne degustace a hodnocení, a v neděli bude samotný košt.Přijďte tedy v neděli 19. dubna ve 13. hodin do hotelu Olšanka, je to Táboritská 1000/23. Nepochybuji, že nálada bude výborná a muzika bude hrát co nejvíce.  

Radek Bartoníček www.slovackodnes.cz 

 

 
pozvání nakošt