slovackykruzek.cz > Akce > Akce již proběhlé > Rok 2022 > Dubnová beseda u cimbálu

Dubnová beseda u cimbálu

 

"Vážení členové a přátelé Krúžku,

 po dlouhé době můžeme konečně uspořádat besedu bez jakýchkoliv omezení a dáváme tímto na vědomí, že od dubna se pravidelné besedy budou opět konat. Zde uvádíme stručné informace o programu několika následujících besed:

 13. 4. 2022 - Beseda:

- hraje kmenová muzika

- hromadně připijeme všem oslavencům, se kterými jsme nemohli slavit v důsledku nekonání besed

- kdo by chtěl na dalších besedách dodatečně slavit, nechť kontaktuje výbor a domluvíme se s ním (oslava by pak proběhla na besedě v měsíci výročí jako vždy, vzhledem k pauze bychom slavili i případná nekulatá výročí)

- upozorňujeme, že v Divadle Gong nebude k dispozici bar, přineste si tedy prosím vlastní občerstvení

 

11. 5. 2022 - Beseda:

- hraje Žandár

- když to vyjde, tak by to byla předhodová beseda, hody by se pak konaly netradičně pravděpodobně v sobotu 28. 5. 2022, termín a místo ještě potvrdíme/upřesníme

 

8. 6. 2022 - Beseda:

- na této besedě by s muzikou a sbory Krúžku proběhl křest CD, které bylo vydáno již před delší dobou, ale které jsme ještě nemohli oslavit

 Je toho ještě více, v červnu by to byla minimálně dvě vystoupení (11. 6. festival v Krásné Lípě a 18. 6. vystoupení v Policejním muzeu), bližší detaily dáme vědět později.

 Doufáme, že špatné časy jsou již za námi a že se opět začneme vídat v hojném počtu a budeme pokračovat v dlouhé tradici pravidelných setkávání.

 

za výbor Krúžku

Petr Smetana, starosta"