slovackykruzek.cz > Akce > Plánované > Dubnová beseda u cimbálu

Dubnová beseda u cimbálu

 

Vážení přátelé,

opět vás zveme na tradiční besedu u cimbálu, která se bude konat ve středu 10. 4. 2024 od 19 hod. v Divadle Gong.

1. Na besedě se bude konat výstava všech čísel Vědomostí, takže budete mít unikátní možnost podívat se na to, jak zpravodaj vypadal na svém počátku, jak se vyvíjel a měnil a porovnat ho s čísly pozdějšími a současnými. Nepropásněte tuto neopakovatelnou událost.

2. Zároveň bude na besedě předvedena část vystoupení připravovaného na Moravský ples, který se bude konat již tuto sobotu 13. 4. 2024 na Žofíně.
Vstupenky na ples jsou ještě k dispozici na stránkách společnosti Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/artist/tradicni-moravsky-ples-vstupenky/1007398

3. Jak jsme také již avizovali na předchozích besedách, v sobotu 11. 5. 2024 se bude konat setkání krúžků Praha-Brno-Bratislava, které organizují naši brněnští přátelé. Budeme vypravovat autobus, potřebujeme proto dát dohromady seznam zájemců o setkání. Někteří jste už možná byli osloveni vedoucími vašich složek, ostatní se prosím ozvěte e-mailem (). Zájemce budeme oslovovat i na této besedě.
Podrobnější organizační věci ještě bohužel nevíme, ale odjezd by měl být v sobotu ráno a návrat v nedělních brzkých ranních hodinách.

4. A ještě dále opakujeme - beseda ve středu 8. 5. 2024 se bude konat, i když je státní svátek.


S pozdravem
výbor Krúžku


PS: Na minulé členské schůzi v únoru byl schválen členský příspěvek na rok 2024 ve výši 300 Kč. Kromě platby na besedě můžete příspěvek poslat na účet Krúžku číslo 51-1431230267/0100, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno, abychom platbu mohli přiřadit.

Loading...

Plánované

Loading...

Plánované

left column