slovackykruzek.cz > Akce > ARCHIV > Archiv 2012 > 56. Moravský ples v Praze

56. Moravský ples v Praze

Soubor:
Morav_ples_12_plakat-2.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
262kB

se uskuteční 18.února 2012 v Národním domě na Smíchově v Praze 5 od 19:30. Ples pořádají Slovácký krúžek v Praze, Hanáci - spolek rodáků a přátel Hané v Praze a Valašský krúžek v Praze ve spolupráci s Folklorním sdružením ČR.      

Plesu se pravidelně zúčastňuje na 400 krojovaných, vyhrává dechová hudba a mnoho cimbálových muzik. Krojovaní se představí v úvodním zahajovacím defilé, při předtančení i při společném předvedení Moravské besedy. Spontánní společná zábava všech návštěvníků plesu probíhá ve všech prostorách Národního domu na Smíchově.

Přijďte se podívat a zažít neopakovatelnou atmosféru Moravského plesu!

Letos se účastní

Soubory:

Hanácký soubor písní a tancůKLAS z Kralic, folklorní krůžek POHÁREK z Týnca, folklorní soubor slováckých písní a tanců RATÍŠKOVSKÁ DOLINA z Ratíškovic, Valašský soubor písní a tanců RUSAVA z Bystřice pod Hostýnem, Chasa z Velkých Pavlovic, Valašský soubor Krušpánek z Prahy, Slovácké krúžky z Brna a Bratislavy, pražské pořadatelské krúžky Moravských Slováků, Hanáků a Valachů a další národopisné skupiny z Moravy.

Mužské a ženské sbory:

ROVINA z Olomouce, Mužáci z Týnca, Slovácký mužský sbor z Ratíškovic, Mužský sbor Slováckého krúžku v Praze, Ženušky z Ratíškovic, Ženský sbor Slováckého krúžku v Praze, mužský sbor Vlčnov.

Muziky

Dechová hudba PODLUŽANKA z Tvrdonic, Cimbálová muzika  Bukovinka z Bystřice pod Hostýnem, Cimbálová muzika souboru KLAS, Cimbálová muzika Slováckého krúžku v Praze, Cimbálová muzika Žandár, Cimbálová muzika J. Janouška, Valašská cimbálová muzika Kyčera,

Partner plesu - Skupina ČEZ

Sponzoři – S a t t-export import, EQUITY BROKERS, Oksystem, ZNOVÍN ZNOJMO,
ESKIRA

Mediální partneři

Český rozhlas, OSA, časopis Folklor, Literární noviny, Zlatestranky.cz, www.folklornisdruzeni.cz

 

Datum

sobota 18. února 2012

Vstupné

350 – 550 Kč

 

Předprodej vstupenek

Helena Šálová, tel. 728 178 017, 244 464 459

Národní dům na Smíchově, tel. 731 628 343 (12.00-18.00)