slovackykruzek.cz > Akce > Články o proběhlých akcich > AKTUALITY ROKU 2013 > 17.ročník Výstavy moravských a českých vín s koštem

17.ročník Výstavy moravských a českých vín s koštem

 

Vážení přátelé,                                                                            

jménem Slováckého krúžku v Praze bychom Vám rádi poděkovali za poskytnutí vzorků, pomoc při organizaci a také za Vaši návštěvu na 17. Výstavě vín, která se uskutečnila v sobotu 27. dubna 2013 v Kongresovém centru Hotelu Olšanka v Praze 3.

Tato Výstava, kterou organizujeme každoročně od počátku devadesátých let minulého století, se stala již tradiční akcí pražského Slováckého krúžku. O výstavě informovaly pražské regionální noviny a rozhlasové stanice, byla inzerována na plakátech, letácích, na Moravském plese a také na několika internetových serverech.

Přes 300 návštěvníků mělo možnost okoštovat cca 400 vzorků vín od 128 vinařů a vinařských firem téměř ze všech vinařských regionů naší republiky. Těší nás, že mezi vystavovateli byli také všichni finalisté letošní soutěže o „Vinařství roku 2012“ včetně jeho vítěze Znovínu Znojmo, a.s.

Vzorky hodnotily dvě poroty. Odborná komise, složená ze zkušených degustátorů, zvolila šampiona výstavy, laická komise složená z členů Slováckého krúžku udělila Cenu Slováckého krúžku v Praze. Výsledky hodnocení a další informace naleznete v přiloženém katalogu.

 

Ještě jednou Vám děkujeme a budeme se těšit zase za rok na 18. Výstavě vín!

 

Za všechny , kteří se na přípravě výstavy podíleli    Rosťa Mazáč

Soubor:
katalog_výstavy_vín0.pdf
Popis:
Katalog výstavy vín 2013
Formát:
pdf
Velikost:
2MB